BESZÁMOLÓ A MÉRKÖZÉSRŐL

Mindenki hozzászólt!

Felnőtt csapatunk a Regionális Női Bajnokság utolsó alapszakaszbeli fordulóján szerepelt, ahol hazai pályán fogadtuk a Atomerőmű SE csapatát.

Már az első negyedben erődemonstrációt tartottunk, nem hagytunk kérdőjeleket a győzelmi szándékunk felől.

A későbbiekben nagyszerűen szálltak be a cserepadról a játékosok, így még nagyobb lett a különbség, de a nagy pontcunami mellett nem felejtettük el a kemény, agresszív védekezést sem!

Dobók:

CZUKOR-MÉSZÁROS ANETT 15/3, MILTNER SZANDRA 12, KAKÓCZ KATA 10/6, BALÁZSÉ MIZUK ERIKA 8, ROMÁN RÉKA 4

Csere:

GYÖRKÖS ADRIENN 11, MESZARICS RÉKA 8, SZABÓ NÓRA 7/3, FÓRIS FANNI 6, KLONFÁR DÓRA 5, CSERTÁN CSENGE, PAP VANESSZA 2-2

Czukor János edző értékelése:

"Megtiszteltük ellenfelünket azzal, hogy 40 percig komolyan vettük a találkozót. A cserepadról remekül szálltak be az eddig kevesebb szerepet kapó játékosok. Külön öröm a győzelem mellett, hogy minden pályára lépő szerzett pontot a mérkőzés során."

Az alapszakaszban csapatunk lejátszott 12 mérkőzésből 5 győzelemmel várja a rájátszás küzdelmeit!